Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Sita Compact - nowość w ofercie firmy Sita Bauelemente

Ocena: 0
2778

Systemowe rozwiązanie odwadniania wszystkich warstw balkonów i tarasów z klejoną okładziną od Sita Bauelemente Sita Compact nasadka balkonowa z sitem płaskim do okładzin klejonych i niskiej zabudowy warstw balkonowych.

Możliwość dopasowania wysokości nasadki SitaCompact do żądanej zabudowy. Nasadka balkonowa SitaCompact przeznaczona jest do niskiej zabudowy warstw. Łatwe skracanie korpusu nasadki balkonowej pozwala na stosowanie nasadki wpustu na powierzchniach balkonowych o wysokości warstw już od 23 mm. Dzięki dolnej perforacji nasadki balkonowej umożliwiony jest odbiór wody oraz skroplin z wszystkich warstw balkonowych.

SitaCompact nasadka balkonowa z sitem płaskim do okładzin klejonych

Przykład zabudowy

SitaCompact z SitaCompact nasadka balkonowa z sitem płaskim w niewentylowanej zabudowie z płytami na warstwie klejącej.

SitaCompact nasadka balkonowa z sitem płaskim składa się z:

  • 1.1 SitaCompact sito płaskie
  • 1.2 SitaCompact kratka
  • 1.3 SitaCompact nasadka balkonowa
  • 2 SitaCompact wpust prosty
  • 3 SitaCompact Korpus izolacyjny

Źródło: Sita Bauelemente

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: