Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Rynny ocynkowane

Ocena: 0
2331
Balex Metal wprowadził do sprzedaży nowy system rynien ocynkowanych.

Fot. Balex Metal

Protektor to zestaw solidnych elementów i akcesoriów do odwodnienia dachu, mający zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym jak i przemysłowym. System jest wykonany ze stalowej blachy obustronnie ocynkowanej. Ocynk jest wciąż najpopularniejszym i jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń antykorozyjnych. To jemu produkt zawdzięcza swoją wieloletnią trwałość. Rynny Protektor występują standardowo w średnicy rynien 150 mm i rur 100 mm, na zamówienie także w innych wymiarach.


Fot. Balex Metal

Dzięki zastosowaniu uniwersalnych elementów Balex Metal oferuje rynny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Przykładowo dla domu o podstawie 11 × 11m z dachem dwuspadowym system rynnowy kosztuje jedynie 890 zł brutto. Rynny można samodzielnie dopasować do kolorystyki budynku pokrywając je lakierem.


Źródło: Dachy, nr 12 (108) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: