Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Rolety ARF FAKRO w najmodniejszym kolorze roku

Ocena: 5
7664

Kolor odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a nawet na uczucia. Niesie ze sobą potężny ładunek emocjonalny. Kolor to siła. Dlatego też instytut Pantone, zrzeszający grono uznanych specjalistów od projektowania koloru, od ponad 20 lat wybiera i ogłasza ten, który będzie przewodnim w danym roku. Wybór koloru nigdy nie był i nie jest przypadkowy.

 

 

Zawsze wiąże się z obecną sytuacją i jest zgodny z dominującymi trendami. Jest odbiciem pragnień i obaw oraz symbolem globalnych nastrojów i przemian, jakie zachodzą na świecie. Śmiało można powiedzieć, że kolor roku Pantone nie tylko kreuje trendy, ale też z nich bezpośrednio wynika. Na wybór koloru 2022 roku, ogromny wpływ miała pandemia Covid-19. Na szczęście powoli wychodzimy z czasu ścisłej izolacji, z pełną świadomością, że życie wielu osób, a także firm, zmieniło się nieodwracalnie. Wirtualny świat stał się nam bliższy niż kiedykolwiek. Kolor very peri odzwierciedla więc połączenie świata cyfrowego z fizycznym, to nowy kolor, wymyślony na potrzeby tego roku. 

 

Very peri to odważny kolor, który powstał z połączenia intensywnej barwy niebieskiej z fioletowymi i czerwonymi akcentami. Niebieski oznacza łagodność i stabilizację, której wszyscy obecnie potrzebujemy, a czerwone i fioletowe akcenty to obietnica nowej energii, zmiany i otwierania się na to, co przyniesie jutro. Kolor roku zachęca do odważnych zmian, dając ogromne możliwości twórcze, po które wystarczy sięgnąć.

 

Co powiecie na rolety ARF FAKRO w najmodniejszym kolorze roku?

 

Firma FAKRO od zawsze podąża za nowymi trendami, a często sama je wytycza. Zobaczcie jak pięknie komponują się nasze intrygujące rolety w najmodniejszym kolorze very peri z szarym fotelem. Do tego poduszka w tym samym odcieniu. Drewniane meble w naturalnym kolorze idealnie dopełniają całości.

 

Roleta ARF to wyjątkowa dekoracja poddasza, a przy tym bardzo praktyczna. Doskonale chroni przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu, nawet podczas bardzo słonecznych dni, na poddaszu może zapanować przyjemny ”mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Prowadnice pozwalają na ustawienie rolety w dowolnym położeniu, co pozwala na płynne regulowanie ilością światła, które chcemy wpuścić do środka.

 

Zapewniamy, że roleta do okna dachowego w kolorze tego sezonu, ożywi każde wnętrze i doda mu wyjątkowości. Very peri pasuje do wielu aranżacji. Szczególnie dobrze prezentuje się w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach w stylu glamour i art deco. Nie oznacza to jednak, że nie można z nim eksperymentować i użyć do wnętrz w innych stylach. W klasycznych wnętrzach barwę też można wykorzystać w formie dodatków typu fotel, sofa, lampa, czy nawet same poduszki. Odważne dodatki nadadzą klasyce modnego akcentu. Jasny, delikatny odcień very peri sprawdzi się w łazience i sypialni, czyli w tych pomieszczeniach, w których odpoczywamy. W kuchni idealnie skomponuje się z bielą lub szarością. Jeśli very peri połączymy z kolorem: zielonym, złotym, szarym lub brązowym, to stworzymy oryginalną komfortową aranżację i nowoczesny design. Wyzwól w sobie twórczą energię i wyraź swoją beztroską pewność siebie kolorem. Możesz zaszaleć i dodać wnętrzu ekspresji. Postaw na radosną obecność odważnych dodatków w Twoim domu.

 

Pamiętajmy, aby w każdym pomieszczeniu zapewnić odpowiednie źródło światła, które rozjaśnia i nadaje przestronności wnętrzu. Dzięki zamontowanej na oknie rolecie możemy sterować światłem i powodować zmiany nastroju w pomieszczeniu. Zarówno światło naturalne jak i kolor very peri, pomagają uzyskać przestrzeń nie tylko estetyczną, ale również pozytywnie wpływającą na zdrowie i samopoczucie domowników. 

 

Źródło: Fakro

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: