Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Prefabrykowane lukarny

Ocena: 5
3302

 

Gotowe lukarny to produkt firmy Puren. Ich ścianki są wykonane z drewna wypełnionego pianką PUR.

 

 


Fot. puren

Gotowe lukarny to produkt firmy puren. Ich ścianki są wykonane z drewna wypełnionego pianką PUR. Stosując taka lukarnę wykonawcy oszczędzają czas. Grubości ścianek są niewielkie, okładziny wewnętrzne i zewnętrzne można zmieniać, materiały, z jakich wykonana jest lukarna, są odporne na większość stosowanych na budowie materiałów. Lukarny można stosować w przypadku ociepleń na, między- i podkrokwiowych. W połączeniu ocieplenia nakrokwiowego konstrukcja i jej połączenia z dachem nie wykazują mostków cieplnych. Producent oferuje lukarny z daszkami płaskimi, dwuspadowymi i trójkątne, a na zapytanie także kształty specjalne (wymaga to przesłania do siedziby producenta dodatkowych informacji).

 


Fot. puren

 

 

 

 

Źródło: Dachy, nr (109) 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: