Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Pogodzić jakość i ekonomię: ocynkowane systemy rynnowe

Ocena: 0
2427
Wyprodukowanie praktycznego i efektywnego systemu rynnowego, z odpowiednio wyprofilowanymi narożnikami, szerokością złączek i głębokością rynien wymaga wieloletniego doświadczenia i dopracowanych rozwiązań technologicznych. Galeco STAL to precyzyjny i niezawodny system odprowadzania wody z dachów obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Wiedzę i doświadczenie przeniesiono na nowy materiał - stal ocynkowaną. Tak na rynku pojawił się nowy gracz w ofercie Galeco - system rynnowy LUXOCYNK.

Wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań z systemu Galeco STAL i wdrożenie ich w ekonomiczny i nowoczesny technologicznie materiał pozwolił na wprowadzenie rozwiązania, które jest kompromisem między ekonomią i trwałością. Stal ocynkowana najwyższej jakości została powleczona organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem tworząc stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniąca stal przed korozją, a sam cynk przed patynowaniem. W ten sposób powstał odporny na czynniki atmosferyczne i zabezpieczony przed korozją materiał, o wysokich parametrach wytrzymałościowych i w zoptymalizowanej cenie.

Nowy system jest dostępny w standardowym rozmiarze 135/100, przeznaczonym do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych. Oprócz indywidualnych rozwiązań, w ofercie dostępny jest system o wymiarach 150/100 do odprowadzania wody z dużych, płaskich i jednolitych powierzchni obiektów przemysłowych i budynków mieszkalnych o dużej powierzchni dachu oraz system w rozmiarze 150/120. Każdorazowo kształtki i elementy długie systemów są analogiczne do sprawdzonego i docenionego przez użytkowników systemu Galeco STAL. Obydwa systemy składają się z elementów rynnowych i spustowych oraz posiadają uzupełnienie w dziele akcesoriów, obejmujące: osadnik uniwersalny, kolano PE elastyczne, stopkę obejmy do płyty warstwowej, dybel, wspornik do haka doczołowego i klej DEN BRAVEN.

Stal ocynkowana to wypośrodkowana alternatywa do stali i materiału PVC. Rynny Galeco LUXOCYNK to gwarancja precyzyjnego, sprawdzonego i kompletnego systemu oraz trwałej konstrukcji orynnowania, która stawi czoła najcięższym warunkom atmosferycznym, niezawodnie odprowadzając wodę z dachów. Wszystko to w przystępnej cenie, na solidnej, 10 letniej gwarancji.

Źródło i zdjęcie: Galeco
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: