Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Podbitka dachowa: Złoty dąb 3D - nowoczesna imitacja dębu

Ocena: 5
3692

Blachotrapez - czołowy producent pokryć dachowych w Polsce, wprowadził kolejny produkt ofertowy w nowej wersji kolorystycznej. Zadbał również o potrzeby klientów, którzy aranżują nie tylko dachy, ale sięgają wyobraźnią dalej - przenosząc swoje pomysły na otoczenie domu.

 

Firma w swojej gamie produktowej wprowadziła nową powłokę wykończeniową "Złoty dąb 3D". Nowsza wersja istniejącego koloru oferowanego klientom posiada zupełnie nową szatę wizualną. Obecna struktura produktu dzięki potrójnemu lakierowaniu jest bardziej połyskliwa i zwiększa trwałość zastosowanej barwy. Jednak tym razem zamierzeniem producenta było bardziej szczegółowe wyodrębnienie faktury drewna. Na zmodernizowanej wizualnie powłoce można dostrzec także imitację kory. Równomierne cieniowanie koloru wpłynęło znacznie na efekt odwzorowania słojów dębu. Produkt jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego na elementach wykończeniowych i dekoracyjnych. Wobec tego spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Złoty dąb 3D wykorzystywany jest m.in. do podbitek dachowych i dostępny w ofercie produktowej również w kolorach: Złoty Dąb i Orzech

"Tym razem poszliśmy o krok dalej, przy użyciu najnowszej technologii. Obecny efekt jest zbiorem wizualizacji pomysłów naszego zespołu projektowego. Od dawna wiadomo, że w drewnie jest potencjał, ale dlaczego nie mielibyśmy przenieść jego imitacji na inny surowiec? Jeszcze można spotkać się z myśleniem, że bez odwzorowania rzeczy w ich naturalnie ciężkich materiałach, nie można zrobić czegoś lekkiego w formie. My dajemy nie tylko formę. Sprawiamy, że można mieć prawdziwe wizualne wrażenie naturalności materiału, do którego struktury upodabniamy tworzone elementy" - mówi Paweł Pyrz, Dyrektor Handlowy w Blachotrapez

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: