Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Płaska blacha aluminiowa

Ocena: 0
2945
Aluminiowa blacha płaska Prefalz do układania rąbek stojący to wyrób firmy Prefa.

fot. Prefa

Jest to materiał lubiany przez architektów, gdyż dzięki niebywałej giętkości można go bardzo łatwo formować. Dzięki temu projektanci mają praktycznie nieograniczone możliwości kreatywnego zastosowania na dachach i elewacjach. Wysoka jakość zakładek ułatwia wykonawcom obróbkę również w skomplikowanych sytuacjach i chroni projektanta przed błędami. Wysokiej jakości lakierowana powłoka wypalana w procesie coil-coating umożliwia powlekanie aluminium wieloma kolorami oraz gwarantuje dodatkowy długi okres żywotności, praktycznie bez konieczności konserwacji.


fot. Prefa


Źródło: Dachy, nr 1 (121) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: