Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Panel dachowy na rąbek

Ocena: 0
2888
Panele dachowe na rąbek Elegant produkcji Balex Metal to produkt łączący tradycję z nowoczesnością.

Fot. Balex Metal

Jest to rozwiązanie ekonomiczne, trwałe i uniwersalne. Można je wykorzystywać już przy bardzo małym nachyleniu dachu (co najmniej 8%) oraz gdy konstrukcja dachu jest bardziej złożona. Znakomicie sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych. Nie wymaga stosowania kosztownych elementów konstrukcji dachu, jak ma to miejsce w przypadku alternatywnych, cięższych pokryć dachowych.

Panel dachowy na rąbek Elegant firmy Balex Metal to ponadczasowy styl dachu przy jednocześnie niskiej cenie. Szeroki wybór profilowań, zastosowanie ekskluzywnego tytan-cynku, jak również blach stalowych w powłokach organicznych o różnorodnej kolorystyce, to środek do osiągnięcia niepowtarzalnego i wyjątkowego wyglądu twojego domu.

W panelach zastosowano technologię montażu na specjalny, gotowy zamek zatrzaskowy, dzięki czemu układa się go szybko i sprawnie. Panel dachowy na rąbek Elegant występuje w dwóch wariantach systemu mocowania: z ukrytym oraz z widocznym mocowaniem.

Źródło: Dachy, nr 3 (134) 2011
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: