Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Okno dachowe z kołnierzem gumowym IGX F1 RESET

Ocena: 5
3417

Kołnierz gumowy RESET jest całkowicie odporny na naciąganie, uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne. 

 

 

Może być stosowany do większości pokryć dachowych. Montaż okna IGX F1 RESET trwa nawet 15 min i jest bezpieczny – dekarz nie skaleczy się o gumę, jak w przypadku ostrych krawędzi kołnierzy aluminiowych. Kąt montażu okna to zakres od 5 do 90 stopni. Okno IGX F1 ma 40% więcej przeszklenia niż standardowo i jest superenergooszczędne – współczynnik przenikania ciepła wynosi Uw = 0,79 W/m2K. Dzięki gumowemu kołnierzowi poddasze jest też wyciszone – w trakcie deszczu nie słychać hałasu wywołanego przez uderzenia kropli czy gradu o kołnierz, jak w aluminiowych wersjach. Bezpieczny pakiet szybowy P2A zawiera cztery szyby, w tym dwie zlaminowane, a jego współczynnik przenikania ciepła wynosi Ug = 0,5 W/m2K. Oprócz walorów użytkowych okno jest też bardzo estetycznie wykonane - cieszy oko zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz - innowacyjnym i nowoczesnym designem. 

 

Źródło: Okpol

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: