Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowe membrany dachowe BMI Braas

Ocena: 5
2880

Produkty SUN’X i FEL’X od kwietnia są dostępne w ofercie Braas. Klient indywidualny BMI Polska będzie mógł wyposażyć swój dach w membranę najwyższej jakości, która ochroni pokrycie przed wilgocią i zapewni komfort termiczny we wszystkich pomieszczeniach domu.

 

Fel'X Szybka Bariera SBS, to przede wszystkim hydroizolacja i wentylacja dachu skośnego. System gwarantuje pełne zabezpieczenie konstrukcji i struktury dachu przed korozją biologiczną, grzybami, pleśnią i wilgocią. Chroni także ocieplenie dachu przed utratą właściwości termoizolacyjnych wskutek zawilgocenia dzięki czemu wydłuża żywotność dachu. Produkt zachowuje swoją giętkość w temperaturach do -25 ?C i jest sprzedawany w rolkach o wymiarach 1,25m × 40m.

Sun’X Szybka Bariera SBS to pewność szczelnego i chłodnego dachu. System poza gwarancją zabezpieczenia przed skutkami wilgoci zapewnia także ochronę przed działaniem promieni UV i zwiększa komfort termiczny w domu latem. Dzięki warstwie kompozytu aluminiowego, dach posiada 10-krotnie większą ognioodporność w stosunku do tradycyjnych membran. Produkt zachowuje swoją giętkość w temperaturach do -20?C i jest sprzedawany w rolkach o wymiarach 1,25m × 40m.

Obie membrany wstępnego krycia składają się z trzech warstw włókien najwyższej jakości, które odpowiadają za żywotność, wytrzymałość mechaniczną, hydroizolacyjność i bezpieczeństwo podczas montażu. Przystosowane są do montażu na dachach skośnych i objęte są gwarancją odpowiednio na 25 i 35 lat.

 

Źródło: BMI Braas

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: