Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa powłoka i nowa gwarancja

Ocena: 5
2666

Blachotrapez – nowa powłoka wykończeniowa Złoty dąb 3D

Złoty dąb 3D
Blachotrapez wprowadził nową powłokę wykończeniową imitującą dąb o nazwie Złoty dąb 3D. Struktura produktu dzięki potrójnemu lakierowaniu jest bardziej połyskliwa i zwiększa trwałość zastosowanej barwy. Na zmodernizowanej wizualnie powłoce można dostrzec także imitację kory. Równomierne cieniowanie koloru wpłynęło na efekt odwzorowania słojów dębu. Produkt jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego na elementach wykończeniowych i dekoracyjnych. Złoty dąb 3D wykorzystywany jest m.in. do podbitek. Ta sama powłoka dostępna jest również w kolorach: Złoty dąb i Orzech.

Najdłuższa gwarancja
Blachotrapez wydłuża pisemną gwarancję na własne produkty i jest tym samym liderem branży, który jako jedyny na rodzimym rynku posiada aż sześć powłok z gwarancją przekraczającą 35 lat. Bezpośredni wpływ na podwyższenie gwarancji ma SPS – Safe Profiling System czyli System Bezpiecznego Tłoczenia, zapewniający podwyższone parametry odpornościowe i jakościowe.

Obecnie więc powłoki Blachotrapezu mają następującą wydłużoną gwarancję:

  • Pladur Relief IceCrystal – 45 lat
  • Pladur Relief Wood – 45 lat
  • Superior HB – 45 lat
  • Pladur Wrinkle Mat – 35 lat
  • Pladur Wrinkle Mat Plus – 50 lat
  • Colorcoat HPS 200 Ultra – 40 la

Źródło: Dachy, nr (225) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: