Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Niezniszczalna zaginarka

Ocena: 5
2029

Niewiele jest urządzeń, które zasługują na nazwę „niezniszczalne”. Ta prosta zaginarka Simple Eurodach tak jest nazywana. Jest to najlżejsza i może najtańsza zaginarka dekarska, jaką można spotkać na placu budowy.

Zaginarka Simple wykonana jest z trwałych materiałów

Wykonana jest z solidnych, „niezniszczalnych” materiałów i od lat cieszy się popularnością. Charakteryzuje ją niska masa, wysoka jakość i precyzja pracy. Zaginarka sprzedawana jest bez noża rolkowego do cięcia blachy.

Najlżejsza zaginarka – 101 kg

Można ją doposażyć w następujące akcesoria dodatkowe: nożyce krążkowe do cięcia blachy, zawijak okrągły (wulsztanga), doginaczka rolkowa (do doginania kapinosów), ogranicznik kąta gięcia, ogranicznik długości cięcia, tarcza kąta gięcia, dobijak kapinosa.

Źródło: Dachy, nr 7 (223) 2018

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: