Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Niezawodny kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven

Ocena: 0
2170
Aby bez obaw wypatrywać złocistej jesieni warto jak najszybciej zlikwidować niewielkie mankamenty na naszym dachu. Z pomocą przyjdzie nam jednoskładnikowy kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Ten cieszący się wieloletnim zaufaniem produkt to specjalista z zakresu uszczelnień, a zarazem skuteczny sposób na suche, przytulne i bezpieczne wnętrze naszego domu.

Posezonowe majsterkowanie

Wraz z nadejściem jesiennej pogody zaczynamy coraz częściej zastanawiać się nad stanem naszego dachu. Niezastąpionym towarzyszem wszelkich dachowych napraw stanie się kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Ten odporny na działanie grzybów pleśniowych oraz wpływ czynników atmosferycznych produkt stworzony został z myślą o uszczelnianiu poszyć blacharskich oraz innych elementów wykonanych ze stali, metalu, betonu, drewna, szkła oraz niektórych tworzyw sztucznych. Idealny do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych zapewni trwałe, mocne i niepodatne na powstawanie rys skurczowych wiązanie, które dzięki neutralnej chemicznie formule uchroni metalowe elementy przed korozją.

Ponadto elastyczno-plastyczna fuga wykonana za pomocą kitu Elast-O-Rub firmy Deb Braven to gwarancja wieloletniej integralności elementów naszego dachu. Pozbawiony silikonu skład powoduje z kolei, iż stworzone łączenia mogą być po wyschnięciu pokryte dowolną powłoką malarską, bądź lakierniczą. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż kit Elast-O-Rub firmy Den Braven odznacza się odporną na spływanie konsystencją, dobrze przyczepną do powierzchni tak poziomych, jak i pionowych, mokrych oraz suchych. O wysoką jakość efektów naszej pracy zadba także jego odporność na działanie promieni UV, dzięki czemu naszemu poszyciu niestraszna będzie nie tylko deszczowa, ale i wyjątkowo słoneczna aura.

Elast-O-Rub firmy Den Braven szybko i sprawnie wykona za nas szereg prac dekarskich, pozwalając na solidne uszczelnianie pokryć dachowych, paneli elewacyjnych, elementów ślusarki budowlanej. Wypełni szczeliny pomiędzy murem, a stolarką okienno-drzwiową, zadba o system orynnowania, a także wzmocni przewody instalacji sanitarnych. Dzięki szerokiej palecie barw (biały, bezbarwny, brązowy, szary, czarny, ceglasty) bez problemu dopasuje się do najbliższego otoczenia domu, zapewniając nie tylko trwałe, ale i estetyczne wykończenie.

Kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven stanie na straży naszego dachu i umocni wszelkie znajdujące się w nim newralgiczne miejsca, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się przyjazną oraz przytulną atmosferą w naszym domu bez względu na pogodę i porę roku.

Źródło i zdjęcie: Den Braven
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: