Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nagrzewnica olejowa Master

Ocena: 5
6085

Nagrzewnica olejowa Master BV500CR 150 kW marki Dantherm to innowacyjne urządzenie z odprowadzaniem spalin.

 

Nagrzewnica Master BV500CR 150 kW

Wydajny wentylator promieniowy oraz wysoki spręż rzędu 770 Pa umożliwia transport ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość do 50 m. Wysoką funkcjonalność zapewniają duże, pompowane koła, wygodne uchwyty, zbiornik paliwa na 150 l oraz akcesoria dodatkowe - np. termostat elektroniczny. Wytrzymała i odporna na uszkodzenia konstrukcja umożliwia poprawne działania urządzenia w najtrudniejszych warunkach pracy. Urządzenie nagrodzono Złotym Medalem na Budmie 2019.

Źródło: Dachy, nr (230) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: