Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Minimalistyczny Kapstadt

Ocena: 5
4540

Dachówka cementowa Kapstadt marki Creaton to synonim nowoczesnego minimalizmu, który świetnie prezentuje się na stromym dachu, tworząc gładką i jednolitą fakturę.

Minimalistyczny Kapstadt 

Płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu – to cechy wyróżniające tej dachówki. Jej prosta forma sprawia, że gotowa połać prezentuje się ponadczasowo i uniwersalnie, a jednocześnie wpisuje się w obecnie panujące trendy architektoniczne. 

 

Dachówka cementowa Kapstadt marki Creaton  

 

Cementowy Kapstadt wpisuje się w trendy architektoniczne 

Kapstadt posiada ukryty zamek boczny i ożebrowane spodnie, które zapewniają szczelność, a także uniemożliwiają przedostanie się wody i gromadzenie się osadów pod połacią dachu, dzięki czemu nie zarasta ona mchem.

Stosowanie naturalnych surowców, takich jak wapień, piasek i woda, a także produkcja przy minimalnym zużyciu energii sprawia, że dachówka Kapstadt jest produktem przyjaznym dla środowiska. 

Źródło: Dachy, nr (228) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: