Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Minimalistyczna blachodachówka modułowa

Ocena: 5
2237

Coraz więcej marzących o własnych czterech ścianach stawia na nowoczesne, minimalistyczne bryły z prostymi geometrycznymi dachami. Idealnym materiałem pokryciowym takich dachów jest blachodachówka. W odpowiedzi na te potrzeby, czołowy polski producent pokryć dachowych – Blachotrapez, wprowadził na rynek nowy produkt. Tysenia to jednomodułowa blachodachówka płaska, która doskonale wpisuje się w założenia współczesnej architektury.

Tysenia to nowoczesne rozwiązanie dachowe dla inwestorów poszukujących wyjątkowego efektu wizualnego. Minimalistyczny, surowy wygląd blachodachówki harmonizuje z aktualnymi trendami architektonicznymi, a płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Prostolinijną formę produktu zdobi finezyjne, potrójne przetłoczenie, dodające elegancji całej połaci dachu. Dodatkową cechą charakterystyczną produktu jest niski, 2,5-milimetrowy profil.

Tysenia może być montowana zarówno jako pokrycie dachowe, jak i oryginalne wykończenie elewacji. Ponadto blachodachówka jest wyjątkowo lekka, dzięki czemu sprawdzi się idealnie nie tylko w nowoczesnym budownictwie, ale również w przypadku renowacji dachów starych budynków.

Nowość w ofercie Blachotrapezu wyróż- nia się wysoką jakością wykonania. Najwyższej klasy blacha, dostarczana przez renomowane koncerny hutnicze: ThyssenKrupp i Tata Steel gwarantuje trwałość na lata. Materiał wsadowy blachodachówki zabezpiecza trwała powłoka o grubości nawet 200 mikrometrów. Dzięki temu produkt jest wyjątkowo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu. Produkt dostępny jest w trzech powłokach, zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem: Pladur Wrinkle® ThyssenKrupp, Pladur® Relief iceCrystal ThyssenKrupp, Colorcoat HPS200®Ultra Tata Steel oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

Tysenia jest dostępna jako blachodachówka jednomodułowa i może być układana na dachach o pochyleniach już od 25°. Jednomodułowość umożliwia krycie zarówno w sposób tradycyjny, jak i na cegiełkę, co ogranicza ilość odpadów przy montażu pokrycia. Tysenia jest niesymetryczna i powinna być układana od strony lewej do prawej. Dodatkowo posiada niewidoczny system mocowania, dzięki czemu pokryty nią dach prezentuje się wyjątkowo minimalistycznie. Niski profil gwarantuje szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu. Do modelu producent oferuje elementy do kompleksowego wykończenia dachu: kompletne systemy akcesoriów dachowych, elementów wykończeniowych, blach płaskich, uszczelnień i mocowań.

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: