Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Membrany dachowe Ventia

Ocena: 5
2499

Membrany Ventia Neo to sztandarowa grupa produktów firmy mdm NT z Bielska-Białej. Są to dwuwarstwowe membrany dachowe z innowacyjną warstwą termoplastycznego poliuretanu TPU.

 

Membrana Ventia Neo

Pochłaniają wilgoć, która przedostaje się przez warstwę termoizolacji, a następnie uwalniają ją na zewnątrz. Unikalny na skalę światową film TPU, którym pokryta jest membrana, jest produktem 5-warstwowym, ma bardzo dobrą wytrzymałość na rozciąganie, odporność na ogień i promieniowanie UV oraz ekstremalne temperatury. Membrany produkowane przez mdm NT trafiają do klientów na całym świecie. Dzięki kontroli jakości w zewnętrznych instytutach w kraju i za granicą membrany mdm spełniają wymogi UE, Niemieckiego Instytutu Dekarzy (ZVDH), Francuskiego Instytutu Budowlanego (CSTB – Centre Scientifique et Technique du Bâtiment) oraz British Board of Agrément (BBA). Membrany Ventia Neo otrzymały Złoty Medal MTP Budma 2020.

Membrana Ventia Neo

Źródło: Dachy, nr (239) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: