Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Klasyka na dachu: dachówka ceramiczna Rubin

Ocena: 5
3034

Zaprojektowanie budynku, w którym przyjdzie inwestorom spędzić długie lata, to wyjątkowa decyzja. Może ona zaważyć na tym, czy w domu będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Właśnie dlatego kluczowy jest wybór dachu, który zapewni bezpieczne schronienie i pewność jakości na długie lata. Ponadto starannie dobrane dachówki to element kluczowy, który nada budynkowi charakter i pożądany wygląd. To one decydują o tym, czy dom pozostanie niezauważony, czy też wywrze doskonałe wrażenie.

Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór dachówek ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. Model Rubin wyróżnia ponadczasowe piękno. Ta wyjątkowa dachówka spełni najbardziej wygórowane wymagania klientów ceniących idealną harmonię i kunszt wykonania. Regularne krzywizny nadają połaci elegancki, klasyczny rys, który doskonale wkomponuje się w wizerunek stylowej willi i przełamie minimalizm nowoczesych konstrukcji. Dodatkowo model dostępny jest aż w 13 kolorach. Uniwersalny charakter, tradycyjne piękno i harmonia wykończenia gwarantują dachówce Rubin niesłabnącą pozycję w poczcie najbardziej popularnych dachówek Braas.

Dachówki w promocji!

Ponieważ jesień to w branży budowlanej bardzo intensywny czas, Braas przygotował specjalną promocję – Dachobranie 2017. Najlepsze modele dachówek Braas dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Warto się śpieszyć, ponieważ oferta trwa tylko do końca października!

Gwarancja Systemowa – spokój na lata

O bezpieczeństwie i trwałości dachu nie stanowi jedynie wysokiej jakości dachówka. Konieczne są również właściwy montaż i sprawdzone akcesoria dachowe. Właśnie dlatego Braas przygotował pierwszą na polskim rynku Gwarancję Systemową. Aby ją uzyskać, należy kupić dachówki i akcesoria Braas, a do ich montażu zatrudnić jednego z Certyfikowanych Dekarzy Braas. Dzięki temu gwarancją zostają objęte nie tylko dachówki, ale cały system dachowy, co pozwoli klientowi cieszyć się najwyższą jakością i pewnym dachem nad głową na lata.

Monier Braas Sp. z o.o.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: