Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Jouanel Industrie - nowoczesne maszyny do obróbki blachy

Ocena: 5
5057

70 lat doświadczenia w produkcji maszyn i urządzeń blacharskich robi swoje. Francuski producent Jouanel oferuje urządzenia precyzyjne, funkcjonalne, wytrzymałe, a przy tym bardzo łatwe w obsłudze. Z pewnością znajdą uznanie w polskim środowisku dekarskim.

Największy wybór maszyn blacharskich w Europie

Jouanel Industrie to producent, który kilka lat temu z powodzeniem pojawił się na polskim rynku maszyn dekarsko-blacharkich. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów, jako jedyny europejski producent potrafi pozytywnie odpowiedzieć na większość potrzeb firm dekarskich oraz zakładów specjalizujących się w plastycznej obróbce blach z arkuszy i kręgów.

Oferta Jouanel obejmuje zarówno giętarki i gilotyny ręczne, profilarki na rąbek stojący, żłobiarki i walcarki, jak również ciężkie maszyny elektryczne i hydrauliczne wyposażone w sterowanie CNC. Każdy fachowiec z branży znajdzie w ofercie Jouanel coś dla siebie.

Postaw na jakość i funkcjonalność, zwiększ efektywność

Czy cięcie nożem krążkowym może być szybkie i przyjemne? Ależ tak! Używając zaginarek ręcznych Jouanel serii PCX, PZX i PVX zapomnisz o każdorazowym doliczaniu słynnych „kilku centymetrów”. Innowacyjna prowadnica do noża pozwala ciąć równo z jej krawędzią. Dzięki płynnemu dociskowi nożnemu w pojedynkę poradzisz sobie z precyzyjnym ułożeniem materiału i wygięciem 3-metrowej wiatrownicy. Ponadto specjalny kształt belki gnącej (w zaginarkach PZX, PVX) dba o plecy pracownika oraz gwarantuje idealny profil nawet przy grubościach do 1,5 mm.

Zaginarki segmentowe Jouanel to kolejny krok naprzód: 3 dzielone belki, szybka wymiana segmentów oraz ich wysokość robocza (do 100 mm) sprawią, że będziesz w stanie wykonać skomplikowane, trudne obróbki.

Niezawodna i mocna, a zarazem dokładna gilotyna to skarb każdego zakładu blacharskiego. Propozycją firmy Jouanel są maszyny, które posiadają przymiar z dwóch stron i ergonomiczne dźwignie lub elektrykę. Odcięte części blachy spadają wprost pod nogi operatora. To tylko niektóre z zalet, dzięki którym uzyskuje się obróbki o wysokiej jakości i oszczędza czas pracy.

Profilowanie rąbka stojącego

Blacha na rąbek, czyli najtrwalsze oraz jedno z piękniejszych pokryć dachowych i elewacyjnych na dobre powróciło do łask, m.in. dzięki nowoczesnym maszynom profilującym, proponowanym przez Jouanel.

Ta pozornie duża inwestycja zwraca się po wykonaniu kilku dachów. Stawiając na jeden z 5 modeli profilarek Probac, staniesz się niezależny i gotowy do pracy w każdym momencie. Jakość wykonania maszyn i - co za tym idzie - produktu końcowego oraz parametry techniczne zaskoczą niejednego doświadczonego dekarza.

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą osobiście przetestować maszyny Jouanel, poznać ich możliwości i parametry, są proszeni o kontakt z serwisem techniczno- handlowym Jouanel w Polsce.

Źródło i zdjęcia: Jouanel

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: