Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Gwoździarka pneumatyczna

Ocena: 5
9278

Gwoździarka pneumatyczna Gunnebo jest w stanie osadzić nawet 200 gwoździ na minutę. Zużywa przy tym 0,4 l powietrza na jeden strzał.


fot. Gunnebo

Narzędzie jest wyposażone w plastikowe osłony zabezpieczające, posiada blokady zapobiegające oddaniu przypadkowego strzału. Regulowana głębokość osadzenia gwoździa zapewnia precyzyjny montaż. Specjalnie zaprojektowany magazynek mieści całe zwoje gwoździ. Magazynek jest ustawiony pod kątem, co ułatwia wbijanie gwoździ w miejscach trudnodpstępnych.

Lekka i wytrzymała obudowa z duraluminium, gumowy uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie pistoletu. Niewielka waga (2,6 kg) i prawidłowe wyważenie zwiększają komfort pracy. Gwoździarka umożliwia montaż jedną ręką.


Źródło: Dachy, nr (111) 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: