Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Gratisowy akumulator

Ocena: 5
2207

Do końca lipca trwa akcja firmy Festool pt. Twój gratisowy akumulator 5,2 Ah Bluetooth wciąż na Ciebie czeka!

 

Kupując jedno z elektronarzędzi tego cenionego producenta masz możliwość uzyskania bezpłatnego akumulatora. Przypominamy, że promocja dotyczy następujących narzędzi: 

  • pilarki do materiałów izolacyjnych ISC 240
  • ręcznej pilarki tarczowej HKC 55
  • zagłębiarki TSC 55
  • wielofunkcyjnego urządzenia akumulatorowego OSC 18

Więcej na stronie 
https://www.festool.pl/kampanie/microsites/18v

Źródło: Dachy, nr (234) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: