Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka ceramiczna podwójna

Ocena: 5
9760
Podwójna dachówka ceramiczną Vario Junior Zwilling® to wyrób firmy Meyer-Holsen.

fot. Meyer-Holsen

Unikalny kształt dachówki łączy w sobie ekonomiczność i estetykę. Odmianą modelu Zwilling (słowo w języku niemieckim oznacza „bliźniaczy”) jest model Vario Junior® – „półdachówka”, którą szybko i pewnie można pokryć dachy o ciekawych i skomplikowanych kształtach. Program kolorów dachówek obejmuje angoby krystaliczne (grafitowa, czerwień kenijska, matowa czerń, winna czerwień), glazury Trend  (czerń tytanowa, granatowy, orzechowo-brązowy), angoby (brąz brazylijski, głęboka czerń, czerwień lawy) i czerwień naturalna.


Źródło: Dachy, nr 3 (111) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: