Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka cementowa w technologii cisar

Ocena: 0
4856
Technologia Cisar opatentowana przez Braas jest symbolem najwyższej jakości i innowacyjności wśród dachówek cementowych.

fot. Braas

Rodzina dachówek Cisar powiększa się o nowy produkt – dachówkę Bałtycką. Została ona  wyprodukowana w fabryce w Płońsku, na jednej z najnowocześniejszych technologicznych linii na świecie. Dachówka posiada wszystkie cechy technologii Cisar – trójwarstwową budowę, wyjątkową trwałość, estetykę i jakość oraz zwiększoną odporność na zabrudzenia.

Kształt Bałtyckiej to „podwójne S” – znany i bardzo lubiany przez klientów; kolor kasztanowy – pięknie prezentujący się i pasujący do każdego krajobrazu.

Źródło: Dachy, nr 6 (102) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: