Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka cementowa KAPSTADT z powłoką DURATOP PRO

Ocena: 5
4142

Dachówka cementowa KAPSTADT z powłoką DURATOP PRO to połączenie nowoczesnej prostej formy, idealnie płaskiej powierzchni  i modnych barw – czarnej lub grafitowej. 

 

Pokryta ochronną powłoką DURATOP PRO jest maksymalnie odporna na działanie promieniowania UV. Dodatkowo powłoka wzmacnia i zapewnia jeszcze lepsze parametry użytkowe produktu. Czerń i grafit o głębokim odcieniu nie blakną nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne, a błyszcząca powierzchnia dachówki podkreśla walory estetyczne dachu. 

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwia usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizuje ryzyko porastania dachówki mchem i zwiększa żywotność całego dachu.

Modna kolorystyka oraz minimalistyczny design sprawiają, że dachówka KAPSTADT wspaniale prezentuje się na obiektach nowoczesnej architektury.

 

Źródło: Informacja prasow Creaton

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: