Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blachodachówka na wymiar, czyli trend, który nie traci popularności

Ocena: 5
3059

Inwestorzy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą osiągnąć spełnienie oraz nieco zaoszczędzić. Za najbardziej ekonomiczne i jakościowe wyjście, od jakiegoś czasu, uchodzi blachodachówka na wymiar. Materiał ten świetnie nadaje się na pokrycie domu w stylu nowoczesnej stodoły, czyli bardzo popularnego w obecnym czasie formatu. W skrócie możemy tego typu dom opisać, jako budowlę o prostej bryle z dachem dwupołaciowym. Na korzyść nowoczesnych stodół przemawiają zalety w postaci szybkich postępów w pracach z nią czy, idąca w parze, możliwość oszczędzenia konkretnych pokładów energii. Blachodachówka na wymiar oraz wspomniany wyżej typ domu tworzą zgrany duet!

 

 

Dlaczego blachodachówka na wymiar powinna spodobać się każdemu?

Rozwiązanie w postaci blachodachówki ciętej na wymiar można uznać za uniwersalny, ponieważ świetnie nadaje się ona na każdy dach. Możemy z niej skorzystać zarówno, gdy budujemy nasz dach od podstaw, jak i w sytuacji, kiedy chcemy zafundować naszemu pokryciu swego rodzaju odnowę. Żadnym problemem dla blachodachówki nie jest również kąt nachylenia dachu, ponieważ możemy ją zastosować w przypadku domów z dachem o większym, jak i tym mniejszym nachyleniu. Liczba połaci również nie stanowi ograniczenia dla blachodachówki.

Wiele wizualnych oblicz blachodachówki ciętej na wymiar

Oferta firmy Blachy Pruszyński daje szansę na znalezienie modeli blachodachówek, które doskonale wpiszą się w nasze stylistyczne oczekiwanie. Dostępne są modele, które będą wpisywać się w stylistykę oferowaną przez tradycyjną dachówkę. Przykładem takiego modelu jest SZAFIR. W ofercie znajdziemy również blachodachówki, które sytuują się bliżej rozwiązań, uznawanych za nowoczesne. Do takiego typu blachodachówki na wymiar należy REN. Wspomniane blachodachówki utożsamiane są z dużą ilością wizualnych rozwiązań. Dzieje się tak, ponieważ firma Blachy Pruszyński oferuje bogactwo kolorów blachodachówek oraz wiele powłok ochronnych do wyboru.

Ekonomia, czyli drugie imię blachodachówek na wymiar

Blachodachówka cięta na wymiar pozwala nam być oszczędnym oraz ekonomicznym. Dzieje się tak, ponieważ ilość potrzebnego nam materiału, możemy łatwo wyliczyć. Dzięki temu unikniemy przycinania blachodachówki na placu budowy oraz zredukujemy ilość odpadów do minimum. Bez wątpienia wielką zaletą opisywanych blachodachówek jest fakt, że ich montaż przebiega szybciej niż w przypadku innych materiałów na pokrycie. Blachodachówki cięte na wymiar to także szansa na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ są one tańsze od innych potencjalnych pomysłów na nasz dach.

Wysoka jakość, wizualne bogactwo oraz przystępna cena sprawiają, że wielu inwestorów stawia na blachodachówkę na wymiar. Słusznie nie spada jej popularność, ponieważ to idealny materiał do realizacji wymarzonych wizji i stworzenie dachu upragnionego domu.

Źródło: Blachy Pruszyński

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: