Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Bezpieczeństwo pełne jakości: rynny Galeco Stal

Ocena: 0
2164

Rynny ze stali to produkty cechujące się wysoką trwałością. Jeśli dodatkowo pokrywają je cztery dodatkowe warstwy ochronne, uzyskamy wysokiej jakości bezpieczny system rynnowy.

Surowiec na lata

Galeco Stal, bo to o nim mowa, to system wykonany z najwyższej jakości stali powlekanej. O zwiększenie trwałości surowca dbają cztery powłoki ochronne, zastosowane obustronnie na produkcie. Są następujące warstwy: cynk, warstwa pasywacyjna, podkład oraz estetyczna powłoka organiczna. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Dodatkowo producent dba o transport i przechowywanie orynnowania ze stali, odpowiednio foliując każdy element w celu ochrony przed zarysowaniem. Ryzyko ocierania się i rysowania elementów podczas transportu zmniejszają także umieszczone od wewnątrz szwy rur spustowych.


Innowacje prosto z Polski


Stalowy system rynnowy od Galeco cechuje innowacyjność. Przejawia się ona w każdym, precyzyjnie przemyślanym i zaprojektowanym elemencie składowym orynnowania. Widać to na przykładzie szerokich łączników klamrowych, które posiadają zwiększoną powierzchnię uszczelniania. Kolejnym elementem wartym uwagi są łączniki na haku podnoszące stabilność całego systemu. W ofercie firmy znajdują się także narożniki klamrowe, które nie wymagają, aby w ich sąsiedztwie pojawiły się łączniki. To służy zminimalizowaniu kosztów orynnowania, bowiem rynna stalowa montowana jest bezpośrednio do narożnika w szybki sposób. Takie rozwiązanie jest dostępne w systemach Galeco Stal o rozmiarze 120/90. Charakterystycznym dla systemu tego producenta jest także kształt rynny z jego wywinięciem, co zabezpiecza przed przelewaniem się wody poza objętość elementu. Dzieje się tak nawet podczas obfitych opadów.


Bezpieczeństwo dla domu


Galeco Stal to system na lata, o czym zapewnia sam producent, dając na niego aż 35 lat gwarancji. Jest to możliwe dzięki wysokiej wytrzymałości mechanicznej całego systemu oraz jego odporności na warunki atmosferyczne. Wiadomo bowiem, że stal to surowiec niepodatny na wysokie różnice temperatur czy mocne nasłonecznienie. System Galeco Stal jest oferowany w dziewięciu różnych kolorach: miedzianym, czekoladowym brązie, ciemnym brązie, ceglastym ciemnoczerwonym, grafitowym, ciemnozielonym, białym i czarnym.

 
Źródło: Galeco
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: