Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Systemy rynnowe Gamrat z PVC
Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat Spółka Akcyjna
Adres:
Mickiewicza 108
38-200 Jasło
woj. podkarpackie
Email: gamrat@gamrat.com.pl
WWW: http://www.gamrat.pl
Telefon: 013 491 60 00
Systemy rynnowe Gamrat z PVC  są gwarantem niezawodnego odprowadzania wody z każdego dachu. Istotą powodzenia systemów jest ich doskonała jakość, trwałość, szczelność,  niezwykła wytrzymałość  mechaniczna, odporność na  zmienne warunki atmosferyczne, w tym na zmiany temperatury, zanieczyszczenia przemysłowe, czy kwaśne deszcze.
Spośród systemów rynnowych dostępnych na rynku, rynny Gamrat PVC  wyróżnia przede wszystkim paraboliczny, głęboki kształt rynny z charakterystycznymi wywinięciami wzmacniającymi i usztywniającymi  rynnę, który wraz z idealnie gładką powierzchnią rynny  zapewnia  doskonałą przepustowość systemu.
Systemy rynnowe Gamrat  z PVC mają najmocniejsze na rynku uchwyty rynnowe  o profilu  dwuteowym, zapewniające maksymalną wytrzymałość na obciążenia, są całkowicie odporne na korozję, nie wymagają konserwacji a  ich montaż jest niezwykle prosty i szybki.
Oferowane są w rozmiarach:
System 150mm  - rynna 150mm, rura spustowa 110 mm
System 125mm -  rynna 150 mm, rura spustowa  110mm lub 90 mm
System 100 mm -  rynna 100mm, rura spustowa 90 mm
System 75 mm - rynna 75mm, rura spustowa 63mm

Dostępna kolorystyka systemów rynnowych Gamrat z PVC:
ciemnobrązowy                                
biały
grafitowy