Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Rynna półokrągła tytan-cynk RHEINZINK
RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Adres:
Majdan 105
05-462 Wiązowna
woj. mazowieckie
Email: info@rheinzink.pl
WWW: http://www.rheinzink.pl
Telefon: 22 789 91 91
Systemy odwodnienia dachu z blachy tytan-cynk RHEINZINK oferują różnorodne formy i możliwości indywidualnego stosowania. Obejmują one półokrągłe i prostokątne rynny dachowe, rury spustowe, liczne formy specjalne w popularnych wymiarach i odpowiednie akcesoria.

Obejmując około 500 artykułów, program odwodnień dachowych tytan-cynk RHEINZINK daje pewność otrzymania asortymentu perfekcyjnie wzajemnie zharmonizowanego i komplementarnego.

Czy będzie to system z naturalnej blachy tytan-cynk gołowalcowanej, czy też w wersji „patynapro szaroniebieska”  lub „patynapro grafit” - wszelkie części składowe są wykonane z tego samego materiału o najwyższej jakości stopu.  Tworzenie się naturalnej warstwy ochronnej patyny zapewnia, że systemy rynnowe RHEINZINK przez dziesiątki lat spełnią swe zadania bez potrzeby konserwacji.

Charakterystyka produktu rynna półokrągła tytan-cynk RHEINZINK:
  • szeroka gama produktów odwadniania dachów z jednego źródła;
  • idealne dopasowanie i niezawodne funkcjonowanie dzięki najnowocześniejszej technologii;
  • innowacyjny i zgodny z odpowiednimi Normami;
  • ekologiczny, trwały i naturalny materiał tytan-cynk RHEINZINK;
  • nie wymaga konserwacji powierzchni przez pokolenia;
  • certyfikat ekologiczny LEED, BREAM, C2C i inne;
  • jakość QUALITY ZINK potwierdzona przez TÜV.