Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Podsufitki Gamrat
Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat Spółka Akcyjna
Adres:
Mickiewicza 108
38-200 Jasło
woj. podkarpackie
Email: gamrat@gamrat.com.pl
WWW: http://www.gamrat.pl
Telefon: 013 491 60 00
Dopasowane kolorystycznie do systemów rynnowych, pokryć dachowych czy też okien i drzwi, są  rozwiązaniem dającym   możliwość szybkiej i trwałej  poprawy estetyki obiektu, zapewniając jednocześnie odpowiednią wentylację dachu. Podsufitki  Gamrat są   lekkie, dzięki czemu mogą  być zainstalowane  do wszelkich  konstrukcji dachowych.  Są całkowicie odporne  na wilgoć, pleśnie i grzyby.
W ofercie firmy GAMRAT  znajdują się dwa rodzaje podsufitek: podsufitki tradycyjne, drewnopodobne oraz podsufitki komorowe. Innowacyjnymi  podsufitkami  są podsufitki laminowane drewnopodobne , które łączą w sobie piękno drewna z funkcjonalnością PVC.

Szczegółowych informacji technicznych udziela Szef Produktu Witold Zawadzki Tel. 606 676 166