Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Okno balkonowe FGH-V Galeria
Fakro Sp. z.o.
Adres:
Węgierska 144a
Nowy Sącz
woj. małopolskie
WWW: http://www.fakro.pl
Telefon: 18 4440444
Dolne skrzydło zintegrowane jest z bocznymi barierkami, które wysuwane są podczas otwierania dolnej części balkonu. Otwarte skrzydła tworzą balkon na poddaszu. Duży kąt otwarcia górnego skrzydła oraz wysuwane dolne skrzydło umożliwiają swobodne podejście do krawędzi balkonu. Przy zamkniętym oknie barierki balkonu chowają się w oknie i nie wystają ponad dach. Schowane są pod blachami kryjącymi okna, przez co nie ulegają zabrudzeniu oraz nie zakłócają estetyki dachu. Duży rozmiar okna balkonowego (94 × 255 cm) zapewnia również znakomite doświetlenie wnętrza.

Okno wyposażone jest w bezpieczny pakiet szybowy. Wykonane jest w innowacyjnym systemie wzmocnienia konstrukcji okna topSafe, dzięki czemu okno posiada podwyższoną odporność na włamanie. Posiada automatyczny nawiewnik V40P zapewniający optymalną ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu oraz oszczędność energii cieplnej. Zakres montażu wynosi 35–55°.