Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Obróbki komina i okładziny z blachy tytan-cynk RHEINZINK
RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Adres:
Majdan 105
05-462 Wiązowna
woj. mazowieckie
Email: info@rheinzink.pl
WWW: http://www.rheinzink.pl
Telefon: 22 789 91 91
W przypadku przebić dachowych należy wykluczyć wszelkiego rodzaju problemy związane z nieszczelnością. Obróbka komina z blachy tytan-cynk RHEINZINK pozwoli na łatwe i bezpieczne zapobieganie problemowi nieszczelności na lata.

Dzięki obróbce komina RHEINZINK można realizować niezawodne i trwałe rozwiązania dla wszelkich pokryć dachówkowych i łupkowych. Przy pomocy miękkiego cynku RHEINZINK można fachowo wykonać wszelkiego rodzaju „trudne” przebicia nad powierzchnią dachu.

Obok standardowej obróbki komina RHEINZINK dostępne są także łatwe w montażu okładziny kominów. Zestaw taki obejmuje podkonstrukcję składająca się z profili narożnych, które to mocowane są do komina bez konieczności wiercenia lub też wbijania dybli pozwalają uzyskać estetyczny i trwały detal, nawiązujący do innych elementów budynku wykonanych w technologii rąbka listwy lub łuski.

Charakterystyka obróbek komina i okładzin z blachy tytan-cynk RHEINZINK:
  • harmonia z wieloma trendami architektonicznymi;
  • trwałość i wysoka wartość estetyczna;
  • interesująca kombinacja materiałowa;
  • do dachówki, do łupka, do klinkieru;
  • wykonanie zgodnie ze sztuką dekarską;
  • miękki cynk RHEINZINK do wykonania najtrudniejszych detali;
  • okładziny kominowe możliwe do wykonania w różnych systemach RHEINZINK;
  • produkt naturalny przyjazny środowisku.