Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Lukarny dachowe z blachy tytan-cynk RHEINZINK
RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Adres:
Majdan 105
05-462 Wiązowna
woj. mazowieckie
Email: info@rheinzink.pl
WWW: http://www.rheinzink.pl
Telefon: 22 789 91 91
Lukarny to ulubiony sposób stwarzania dodatkowej przestrzeni mieszkalnej pod dachem. Zarówno w dziedzinie modernizacji starego budownictwa, jak i w nowo wznoszonych domach lukarny dachowe RHEINZINK stanowią urocze akcenty architektoniczne zarówno w formie lukarny okrągłej, jak i lukarny spiczastej, prostokątnej, trójkątnej czy „wolego oka”.

Pomagają w uzyskaniu tego efektu odpowiednie technologie wykonania okładziny RHEINZINK - technika rąbka oraz łuski, pozwalając na uzyskanie harmonijnych przejść oraz interesujących kontrastów z innymi materiałami. Uzyskaj idealne połączenie - zwłaszcza do innych części dachu - zastosuj innowacyjny miękki cynk do obróbek RHEINZINK i ciesz się bezpiecznym dachem.

Charakterystyka lukarn dachowych z blachy tytan-cynk RHEINZINK:
  • wzbogacenie architektury;
  • różnorodne formy (ciągła, trójkątna, okrągła, spiczasta itd.);
  • interesująca kombinacja materiałów;
  • tworzenie dodatkowej przestrzeni mieszkalnej;
  • do zastosowania przy modernizacji starych domów i w nowych budynkach;
  • fachowe połączenia z dachem miękkim cynkiem do obróbek RHEINZINK;
  • użycie wszelkich technik RHEINZINK - podwójny i kątowy rąbek stojący, łuski, listwy zatrzaskowe RHEINZINK Klick;
  • produkt naturalny przyjazny środowisku.