Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Easy Form - Uniwersalna taśma łącząca
Klöber-HPi
Adres:
Chrościckiego 74
02-421 Warszawa
woj. mazowieckie
Email: info@kloeber-hpi.biz
WWW: http://www.kloeber-hpi.biz/pl
Telefon: 22 863 40 34
Easy Form® Uniwersalna taśma łącząca

Producent: Klöber-HPi

Easy-Form® to wyjątkowo trwała, uniwersalna taśma wykonana z aluminium i pokryta powłoką akrylową. Produkt ten znajduje zastosowanie przy wszelkiego rodzaju uszczelnieniach i połączeniach w obrębie dachu. Dzięki wysokiej elastyczności - do 60% - taśma dopasowuje się do każdego podłoża oraz umożliwia uszczelnienie również skomplikowanych elementów dachu takich jak anteny, kable czy rury.
Samoprzylepne podłoże butylowe, pokryte dwuczęściową folią rozdzielczą zapewnia łatwy i bezproblemowy montaż, równocześnie gwarantując doskonałą przyczepność do podłoża.
Taśma Easy-Form® jest produkowana w czterech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można ją dostosować do koloru pokrycia dachu.