Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Blachodachówka Borga Elegant
BORGA Sp. z o.o.
Adres:
Rdestowa 43
81-577 Gdynia
woj. pomorskie
Email: biuro@borga.pl
WWW: http://www.borga.pl
Telefon: 58 781 66 77
Borga Elegant to wysokiej jakości pokrycia dachowe wykonane z blachy powlekanej. Niewątpliwą zaletą blachodachówki Borga Elegant jest jej niewielka masa (1 m2 blachodachówki waży około 5 kg) w stosunku do dziesięć razy cięższych dachówek ceramicznych czy cementowych.

Dzięki swojej lekkości blachodachówki Borga Elegant dają możliwość zastosowania prostej i taniej więźby dachowej. Profilowany kształt produktu ułatwia wentylację połaci dachowych. Obustronna obecność cynku wyzwala proces samogalwanizacji, który polega na samoczynnym pokrywaniu się cynkiem krawędzi, gdzie cięto blachę podczas montażu dachu, co zwiększa trwałość blachodachówki.

Blachodachówkę Borga Elegant można stosować zarówno w nowo wznoszonych, jak i starych, remontowanych budynkach. Zaletą tego pokrycia jest stosunkowo łatwy i szybki montaż. Kompletny system pokrycia i indywidualnie przygotowane zamówienia sprawiają, że dach może być położony sprawnie i bezproblemowo.

Blachodachówkę Borga Elegant powleka się warstwą pasywacyjną, gruntuje, a potem nakłada się warstwę farby typu Polyester P30 lub P30 mat z 10-letnim okresem gwarancji, lub poliuretanem modyfikowanym poliamidem, który jest oznaczony symbolem P50 i objęty jest 15-letnim okresem gwarancji.