Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Blacha trapezowa Borga TR 45
BORGA Sp. z o.o.
Adres:
Rdestowa 43
81-577 Gdynia
woj. pomorskie
Email: biuro@borga.pl
WWW: http://www.borga.pl
Telefon: 58 781 66 77
Borga TR 45 to profil dachowy do zastosowania w miejscach, w których wymagana jest blacha trapezowa o dużej wytrzymałości, gdy odległości pomiędzy elementami nośnymi wynoszą przy typowych obciążeniach od 2,5 do 3,5 m.

Profil TR 45 jest szczelny na złączu podłużnym dzięki rowkowi, który skutecznie odprowadza wodę. Swojemu tradycyjnemu kształtowi Borga TR 45 zawdzięcza możliwość zastosowania we wszystkich typach budynków - począwszy od dużych obiektów przemysłowych aż do mniejszych hal wykorzystywanych w rolnictwie.

Profil Borga TR 45 dostarczany jest w postaci elementów o zamówionej długości, aby zminimalizować straty materiałowe.

Blachę trapezową Borga TR 45 powleka się warstwą pasywacyjną, gruntuje, a potem nakłada się warstwę farby typu Polyester P30 lub P30 mat z 10-letnim okresem gwarancji, lub poliuretanem modyfikowanym poliamidem, który jest oznaczony symbolem P50 i objęty jest 15-letnim okresem gwarancji.