Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Blachodachówka D23
P.H.U. OLSTAL
Adres:
Chemików 3
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie
Email: olstal@olstal.com.pl
WWW: http://www.olstal.com.pl
Telefon: +48 61 893 46 02

Blachodachówka D23 wytwarzana jest z blachy stalowej ocynkowanej oraz powlekanej w bogatej gamie kolorów i powłok. Zastosowane w produkcji najnowsze technologie ocynkowania
i powlekania gwarantują wysoką trwałość i odporność korozyjną na działanie czynników atmosferycznych.
Dodatkowe zabezpieczenie stanowią powłoki antykorozyjne kolejno nakładane w hutniczym procesie produkcyjnym oraz lakier dekoracyjny.
Walory estetyczne blachodachówki powodują, że z powodzeniem może konkurować z tradycyjną dachówką ceramiczną czy dachówką bitumiczną.
Blachodachówka D23 to uniwersalny i najbardziej ekonomiczny profil dachówkowy na pokrycie każdego dachu.

Do produktu dołączamy atest hutniczy potwierdzający deklarowane przez producenta parametry techniczne materiału wsadowego.