Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Okna do dachów płaskich - nadmorska restauracja w USA

Ocena: 5
7943

Richmond, stolica stanu Wirginia, to malownicze miasto w Stanach Zjednoczonych, gdzie dwie tętniące życiem restauracje przyciągają gości eksplozją smaków. Casa Del Barco serwuje meksykańskie menu, a Island Shrimp oferuje tropikalne klimaty kulinarne. W obu tych restauracjach zamontowane zostały okna do dachów płaskich od FAKRO, które rozświetlają wnętrza i pozwalają gościom przeżyć kulinarną ucztę. Nie bez powodu mówi się, że „oczy by jadły”.

 

 

Na jedzenie miło się patrzy, a pewnie jeszcze lepiej ono smakuje w ciekawej przestrzeni. Sam klimat, wystrój restauracji również nie jest bez znaczenia. Dlatego morze naturalnego światła wpuszczone przez okna do dachów płaskich tworzy wyjątkowy nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie smakoszy. Okna do dachów płaskich umożliwiają doświetlenie przestrzeni pod płaskimi dachami światłem dziennym. Można je także otworzyć i wpuścić do wnętrza trochę świeżego powietrza. W wersji elektrycznej, okna sterowane są pilotem, a w razie opadów dzięki czujnikowi deszczu samoczynnie się zamkną.

Casa del Barco i Island Shrimp to dwie restauracje, de facto połączone w jeden kompleks, który mieszkańcy nazywają Isco. To pomysłowy budynek skonstruowany z przetworzonych kontenerów wysyłkowych, które pomalowane zostały na jasne kolory: turkusowy i odcienie koralowe. Niezwykłym rozwiązaniem jest przejście w formie mostu między tymi restauracjami, zamontowane nad ziemią. Isco oferuje kuchnię inspirowaną wyspą, innowacyjne koktajle i niesamowitą atmosferę wakacji. Goście i ich kubki smakowe zabierani są w niezwykłą kulinarną przygodę.

Casa Del Barco serwuje regionalną kuchnię meksykańską i smakowite koktajle. Szczyci się także 100 różnymi rodzajami tequili, a od pewnego czasu także czternastoma pięknymi oknami do dachów płaskich FAKRO, przez które goście mogą obserwować nadmorskie niebo i cieszyć się wpadającymi do wnętrza promieniami słońca.

Island Shrimp to z kolei restauracja, która posiada przepięknie zaaranżowany dach, pełen stolików z parasolkami i palmą na środku tej przestrzeni. Od wieków tropikalne miasta portowe służą jako miejsca spotkań ludzi, kultury i kuchni. Serdeczna gościnność właścicieli, życzliwy nastrój gości i iście rajskie otoczenie ożywają restaurację Island Shrimp. Panujący tam wakacyjny klimat doskonale urozmaicają okna do dachów płaskich FAKRO. 18 okien DXF i DEF pozwalają gościom przebywającym na dachu, obserwować wnętrze restauracji, jednocześnie zapewniają przebywającym w środku osobom, odpowiednią ilość światła dziennego.

Obie restauracje cieszą się takim zainteresowaniem i prowadzone są z tak dużym sukcesem, że mają także kilka innych lokalizacji w USA.

Informacje:

W restauracji Shrimp Shack zamontowano:

12 x DXF 90x120

6 x DEF 90x120

W restauracji Casa Del Barco zamontowano:

4x DXF 120x220

6x DXF 70x70

2x DXF 131x131 wyprodukowane na wymiar

2x DXF 131x151 wyprodukowane na wymiar

 

Źródło: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: