Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zwycięzcy - najlepsi dekarze w programie Superdekarz

Ocena: 5
2274

W grudniu 2020 roku zakończyła się kolejna, 12 edycja największego programu dla wykonawców dachów - SUPERDEKARZ, którego mecenasem jest marka BMI Braas. Mimo wyjątkowej sytuacji wynikającej z ograniczeń narzuconych przez pandemię, zgłoszona została rekordowa liczba dachów wykonanych przez uczestników programu. Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2020 otrzymał wielokrotny SUPERDEKARZ REGIONU Wielkopolskiego i SUPERDEKARZ ROKU 2013 – Łukasz Budzyński (Zakład Blacharsko-Dekarski z miejscowości Strzyżewo Smykowe w woj. wielkopolskim).

 

Na kolejnych miejscach w rankingu uplasowali się: Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, woj. wielkopolskie), Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki) oraz Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie).

Przyznano również nagrody w dodatkowych kategoriach:

- SUPERDEKARZ w kategorii Dachówka Cisar 2020 - Daniel Czarnecki, Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Szczecin

- SUPERDEKARZ w kategorii Akcesoria 2020 - Jerzy Łączyński, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie

- SUPERDEKARZ w kategorii Gwarancje Systemowe 2020 – Michał Groch, Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MICHAŁ GROCH "GROSZEK", Gniewczyna Łańcucka, woj. Podkarpackie

- SUPERDEKARZ w kategorii Debiut Roku 2020 – Grzegorz Karnafel, Usługi Ciesielsko-Dekarskie, Budzisław Kościelny, woj. wielkopolskie.

W minionym roku uczestnicy programu SUPERDEKARZ zgłosili ponad 6500 obiektów, na których położyli ponad 1,8 mln mdachówek marki BMI. Po raz pierwszy do punktacji wliczono produkty marki Icopal. Znakomicie rozwija się produkt Gwarancja Systemowa Braas, którą mogą oferować zweryfikowani przez producenta marki Braas dekarze. W minionym roku udzielono 300 Gwarancji. Jest to pierwsza i jedyna na rynku Gwarancja, która obejmuje nie tylko poszczególne produkty, ale cały system dachowy Braas.

Największym hitem okazała się dachówka Teviva Cisar, tuż za nią Celtycka Lumino i Bałtycka Cisar, co potwierdza tryumf nowoczesnych technologii dla produktów dachowych, szczególnie gdy rekomendują je wykonawcy o ugruntowanej pozycji na rynku. W dalszej kolejności najpopularniejszymi dachówkami minionego roku były Rubin 9V oraz Turmalin.  

XIII edycja programu SUPERDEKARZ oficjalnie wystartuje w ciągu kilku tygodni. Już dziś zapraszamy do rywalizacji zarówno dotychczasowych uczestników, jak i nowych wykonawców dachów, którzy stawiają na wsparcie i szkolenia techniczne, wysoką jakość produktów oraz benefity wynikające z programu SUPERDEKARZ oraz Certyfikowany Dekarz Braas – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska. - Branża budowlana jako jedna z nielicznych, oparła się trudnościom wynikającym z ograniczeń narzuconych przez pandemię. Produkcja i dystrybucja materiałów budowlanych, działalność hurtowni nieznacznie się zmieniła, niemniej w Nowym Roku życzymy wszystkim Partnerom dużo zdrowia, ostrożnych decyzji biznesowych i co najmniej utrzymania poziomu rozwoju, jaki odnotowali w 2020 roku.

 

Źródło: Superdekarz

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: