Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zaproszenie "Budoskop - Warsztat Profesjonalisty - Dach, Taras, Fundament"

Ocena: 0
1621
Wydawnictwo Info-Inwest serdecznie zaprasza do udziału w najbliższej konferencji z cyklu "Budoskop - Warsztat Profesjonalisty - Dach, Taras, Fundament", która odbędzie się 14 maja br. w niezwykłym miejscu, Afrykarium - Oceanarium, mieszczącym się przy ul. Wróblewskiego 1-5 we Wrocławiu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Podczas wydarzenia porozmawiamy między innymi o:
  • ­mapie dobrej architektury,
  • ­barierach przeciwwodnych,
  • ­projektowaniu tarasów i zbiorników,
  • ­izolacjach przeciwwilgotnościowych i przeciwwodnych,
  • ­naprawach konstrukcji,
  • ­nowoczesnych rozwiązaniach betonowych,
  • ­zastosowaniu w architekturze blach cynkowo-tytanowych.
W trakcie konferencji wystąpi dyrektor projektu, Krzysztof Szypulski, który opowie o unikatowej i pionierskiej realizacji projektu - Afrykarium pod względem architektonicznym, technologicznym oraz wizualnym.

Uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania przy stoiskach z ekspertami firm: CEMEX Polska, Bautech, MAT, SealEco, RENSON, WEBAC, ZM SILESIA.

Dodatkowo wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego zwiedzania Afrykarium.

Więcej informacji oraz zgłoszenie bezpłatnego uczestnictwa pod numerem telefonu: 22 532 14 07 lub e-mailem: konferencje@infoinwest.pl

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Budoskop.pl, profesjonalny portal zrzeszający branżę budowlaną.

Głównymi Patronami Medialnymi wydarzenia są  DACHY i Dachy PłaskiePODZIEL SIĘ:
OCEŃ: