Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Top Dekarze - platforma CREATON dla profesjonalistów

Ocena: 5
5316

CREATON Polska zaprasza do udziału w programie dla profesjonalistów Top Dekarze. W ramach akcji dekarze otrzymują dostęp do internetowej platformy o charakterze edukacyjnym https://topdekarze.pl. Na stronie można znaleźć artykuły o tematyce dekarskiej, instrukcje montażu, porady ekspertów oraz wziąć udział w konkursie. Nagrodą główną jest wyjazd 50 dekarzy z największą liczbą punktów na event motoryzacyjny z ekipą RMF 4RT oraz pobyt w hotelu Poziom 551 w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Uczestnicy programu Top Dekarze mają możliwość zgłaszania zrealizowanych dachów z wykorzystaniem rozwiązań z oferty marki CREATON: dachówek ceramicznych i cementowych, membran dachowych, taśm podgąsiorowych CREAROLL i obróbkowych CREPFORM Plus. Za każdy z wymienionych produktów, które zostały kupione nie wcześniej niż 01.08.2018 r. i zostały zastosowane na zgłoszonym dachu, dekarz otrzymuje określoną ilość punktów.

Dodatkowo w ramach konkursu premiowana jest cała aktywność na platformie Top Dekarze. Regularne logowania, rozwiązywanie quizów i zadań umożliwiają gromadzenie uczestnikom punktów na swoich kontach. Pozycję w rankingu można poprawić wykonując dodatkowe zadania czasowe, które dają możliwość zdobycia ekstra punktów lub nagród specjalnych. Uczestnicy za każdym razem zostaną poinformowani o nich smsem lub mailem. Już pierwsze logowanie i wypełnienie ankiety powitalnej gwarantuje otrzymanie upominku od organizatora - zestawu dekarskiego.

Aktywacja konta na platformie Top Dekarze odbywa się poprzez zgłoszenie do Doradcy Handlowo-Technicznego CREATON. Aktualna lista dostępna jest na stronie https://www.creaton.pl/doradcy. Na tej podstawie dekarz otrzymuje wiadomość e-mail z aktywnym linkiem kierującym na platformę Top Dekarze. Program trwa od września 2019 do kwietnia 2020 r.

Źródło i zdjęcie: CREATON

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: