Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Superdekarz.pl uruchomił plebiscyt Super Dach 2020

Ocena: 5
2046

Portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów Superdekarz.plzaprasza do wzięcia w plebiscycie Super Dach 2020. Głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez BMI Braas.

 

 

Zdjęcia dachów zostały przesłane przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ i przedstawiają dachy położone przez nich w 2020 roku. Redakcja portalu wytypowała 50 zdjęć, które najciekawiej odzwierciedlają urodę dachówek ceramicznych, betonowych oraz blachodachówek na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. Pierwszy etap głosowania upływa 24 lutego o północy.

 

Zasady plebiscytu:

1. Oddaj głos na przynajmniej 1 zdjęcie w każdej z trzech kategorii: 1 - Dach nowy, 2 - Renowacja dachu, 3 - Dach z lotu ptaka

2. Możesz oddać maksymalnie 10 swoich głosów (polubień). 

3. Na tym etapie nazwiska i firmy wykonawców trzymane są w tajemnicy, abyś kierował/-a się wyłącznie tym, co widzisz na zdjęciu. 

4. Zliczanie głosów rozpocznie się 25 lutego 2021 r. i wyłoni 12 półfinalistów, czyli najbardziej popularne zdjęcia.

5. 1 marca rozpocznie się 2 etap plebiscytu. Przedstawimy 12 półfinalistów i ponownie poddamy głosowaniu. W ten sposób wybrane zostaną SUPER DACHY 2020, po 3 w każdej kategorii.

6. Jeśli zagłosujesz w 1 i 2 etapie plebiscytu, a dodatkowo przekonująco uargumentujesz, dlaczego dane zdjęcie zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, masz szansę na jedną z 3 nagród - mobilnego odkurzacza do auta i domu marki SEVERIN, które ufundowała marka BMI Braas.

 

Źródło: Superdekarz.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: