Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Startuje V. edycja programu "Deszcz nagród od Galeco"

Ocena: 0
2246

Od 1 marca do 13 grudnia bieżącego roku potrwa rywalizacja dystrybutorów w kolejnej edycji konkursu, którego organizatorem jest polski producent systemów orynnowania. Akcja ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy Galeco a hurtownikami oraz promocję wybranych produktów z oferty firmy.

W ramach konkursu prowadzony będzie specjalny ranking, mający na celu wyłonienie punktów dystrybutorskich, które na obszarze danego regionu handlowego osiągnęły najwyższy wskaźnik wzrostów sprzedaży. Partnerzy rywalizują więc między sobą o uzyskanie jak najlepszego wyniku. Dane zbierane przez poszczególne biura handlowe pozwolą wyłonić zwycięskie hurtownie. Dystrybutorzy chcący wziąć udział w akcji promocyjnej zobowiązani są do dokonania bezpośredniego zakupu produktów Galeco (Galeco PVC2, Galeco STAL2, Galeco BEZOKAPOWY, Galeco DACHY PŁASKIE, Galeco STAL PÓŁMAT lub arkusze blachy płaskiej). Nagrodą główną w konkursie "Deszcz nagród od Galeco" jest dwuosobowa wycieczka z  pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem po Karaibach (Miami - Meksyk - Jamajka - Bahamy). Z kolei laureaci miejsc od 2 do 10 otrzymają karty podarunkowe na zakup sprzętu RTV/AGD o wartości od 500 do 2000 zł do zrealizowania w sklepie internetowym www.euro.com.pl lub stacjonarnych punkach sieci.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny na stronie: https://galeco.pl/programy/deszcz-nagrod-edycja-2020

Źródło i zdjęcie: Galeco

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: