Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Spotkajmy się na Festool Roadshow 2021

Ocena: 5
3106

Jesienią spotkaj się z nami na Festool Roadshow 2021! W tym roku odwiedzimy aż siedemnaście miast w całej Polsce. Startujemy już 20 września w Bydgoszczy! Dla fachowców z branży stolarskiej odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego przygotowaliśmy sześć spotkań – od 11 do 16 października. Zaplanowaliśmy ciekawe atrakcje, w tym konkurs na precyzję „Pod właściwym kątem” oraz międzymiastową rywalizację „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej”. Co najważniejsze będziesz mógł wziąć udział w pokazie elektronarzędzi i zobaczyć nasze narzędzia w akcji. Przyjdź, przetestuj i poznaj magię Festool!

 

 

Jedno wydarzenie – dwa konkursy

Każdy z siedemnastu przystanków Roadshow 2021 bierze udział w konkursach z nagrodami.
Koniecznie zabierzcie ze sobą swoje szyny od Festool i weźcie udział w konkursie  „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy uczestnik konkursu dostanie prezent w postaci czapki z daszkiem lub okularów przeciwsłonecznych, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 wyłonimy miasto, z którego zwycięzcy otrzymają bluzy Festool!

 

Przygotowaliśmy również konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS z podkładkami samoprzylepnymi. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce otrzyma lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), trzecie miejsce to zestaw gadżetów Festool.

 

Poznaj nasze narzędzia

O elektronarzędziach opowiedzą osoby, które znają je najlepiej – nasi Doradcy Techniczni. To właśnie oni odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. zagłębiarkę TSC 55 K, frezarkę górnowrzecionową OF 1010 R oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w niezwykłym pokazie działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80. Dzięki temu systemowi, ryzyko najpoważniejszych urazów, do jakich dochodzi w trakcie cięcia, zostało zredukowane do minimum.

 

 

Zarejestruj się wcześniej i odbierz prezent

Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow przewidzieliśmy prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon. 

 

Do zobaczenia na Roadshow 2021! 

Zobacz trasę i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: