Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Sita Bauelemente GmbH członkiem DAFA

Ocena: 0
2395
W kwietniu br. firma Sita Bauelemente została oficjalnie członkiem wspierającym Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.
"Uczestnictwo w tym Stowarzyszeniu jest kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości elementów do odwadniania i wentylacji dachów płaskich produkowanych przez naszą firmę oraz czytelnym sygnałem dla Kontrahentów poszukujących najwyższej jakości produktów zgodnych z obowiązującymi zarówno w Polsce jak i Europie normami i przepisami. Mamy nadzieję iż członkostwo oraz aktywne uczestnictwo w życiu Stowarzyszenia pomoże w propagowaniu systemowych i profesjonalnych rozwiązań SitaBauelemente służących do odwadniania dachów płaskich jak również najnowszych rozwiązań pojawiających się w ofercie naszej firmy" - napisali w komunikacie przedstawiciele firmy Sita Bauelemente GmbH.

Źródło: Sita Bauelemente GmbH

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: