Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Selena na XIV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Ocena: 0
2148
Kolejny Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, którego Głównym Partnerem już tradycyjnie, była Selena SA., odbył się 12 marca, podczas trzeciego dnia Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu. W trakcie wydarzenia zostały przedstawione plany i pomysły Stowarzyszenia na lata 2015/2016 oraz podsumowanie współpracy i aktywności z Partnerami Biznesowymi w roku 2014. Nie zabrakło też innych atrakcji.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, członek Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD, to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie, ale też producentów materiałów dedykowanych do remontów dachów już od 1999 roku. Współpraca PSD z firmą Selena jest zintegrowana od samego początku na wspólną misję, tj. edukowanie branży w zakresie innowacyjnych technologii oraz przestrzeganie przed błędami w sztuce dekarskiej.

"XIV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, tak jak w roku poprzednim zorganizowany został podczas Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu. Dlaczego zdecydowaliśmy się na organizację Kongresu po raz kolejny podczas BUDMY? Ponieważ to bardzo istotny czas spotkań biznesowych w branży budowlanej, czas poznania się z najnowszymi trendami w sektorze dekarskim, integracji i podsumowania osiągnięć i przybliżanie planów na przyszłość. Nie mogliśmy znaleźć lepszego miejsca i czasu, wraz z początkiem sezonu" - stwierdza Anna Dereń, Dyrektor Biura Zarządu PSD. Targi dały możliwość spotkania się z Dekarzami, Producentami, Władzami Oddziałów PSD, przede wszystkim w Strefie Dekarza czy w Strefie Dobrego Dachu, która była atrakcyjną formą ekspozycji produktów dachowych, gdzie przyglądać się można było pokazom prowadzonym przez Mistrzów Dekarstwa. Selena, lider chemii budowalnej w Polsce wraz ze swoimi markami Tytan i Matizol intensywnie wspierała całodniowe wydarzenie.

"Współpraca z PSD pozwala nam budować długoterminowe relacje z najlepszymi ekspertami w branży, którzy stale chcą podnosić swoje kompetencje zawodowe. Mistrzowie dekarstwa bardzo aktywnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez Selenę, szlifując swoją wiedzę praktyczną, a także poznając innowacyjne produkty. My zdobywamy opinie, które są bezcenne w procesie rozwoju naszych wysokojakościowych artykułów" - zauważa Katarzyna Banachowicz-Figiel, Product Manager w firmie Selena, w zakresie hydroizolacji.

Uczestnicy Kongresu wzięli też udział w Konferencji Naukowej prowadzonej przez Prof. Nadzw. Dr hab. Tomasza Z. Błaszczykowskiego i Mgr Inż. Krzysztofa Patokę na temat Wentylacji Dachowych. Ci wysokiej klasy specjaliści poruszali zarówno kwestie najistotniejszych zalet wentylacji, ale też omawiali błędy w układaniu pokryć uniemożliwiające jej funkcjonowanie. Tegoroczny Kongres cieszył się wyjątkowo liczną frekwencją, którego zwyczajowym urozmaiceniem był Pochód Orkiestry Dętej Dekarzy po wszystkich halach wystawienniczych i wizytacja stoisk Partnerów PSD.

Źródło i zdjęcie: Selena
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: