Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS

Ocena: 0
3285
Od kilku miesięcy trwa Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS. Większość dekarzy, którzy jako pierwsi zadeklarowali chęć otrzymania certyfikatu, przeszła już wymagane regulaminem szkolenia, a od czerwca 2013 r. trwa proces weryfikacji poprawności wykonania pokrycia dachowego.

"Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do końca wakacji około 50 dekarzy  w Polsce przejdzie pomyślnie cały proces Certyfikacji. Deklaracje stale spływają,  wiec zachęcamy wszystkich dekarzy do zapoznania się z programem szkoleń zaplanowanym na jesień" - mówi Marek Podeszwa koordynator Programu Certyfikacji Dekarzy i doradca techniczny firmy Monier BRAAS.

Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród SUPERDEKARZY, a chęć zdobycia Ceryfikatu wynika zarówno z potrzeby podnoszenia kwalifikacji rzemieślniczych, jak i z możliwości pozyskania nowej wiedzy np. dotyczącej montażu systemów solarnych.

"Dla mnie Program Certyfikacji Dekarzy to przede wszystkim możliwość zdobycia nowych umiejętności specjalistycznych. Samo słowo "certyfikat" zobowiązuje, a szkoleniowcy firmy Monier BRAAS mają wyjątkowy zasób wiedzy - z którego warto czerpać. Poza tym, w dzisiejszych czasach każda dodatkowa forma reklamy się przyda" - mówi Michał Zbójniewicz z firmy DACH-BUD uczestnik programu SUPERDEKARZ, który jako jeden z pierwszych dekarzy przeszedł przez proces certyfikacji.

Każdy dekarz, dzięki Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie Monier Braas m.in. promowanie firmy na stronie www, bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych oraz wsparcie promocyjne. Pierwsze certyfikaty zostaną wręczone pod koniec 2013 r.

O programie SUPERDEKARZ

Program jest skierowany do dekarzy uczestniczących w programie SUPERDEKARZ i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów. Dekarze starając się o certyfikat są zobligowani ukończyć dwa szkolenia organizowane przez Monier BRAAS, oraz poddać jedną z wykonanych inwestycji, weryfikacji pod kątem poprawności wykonania trudnych detali dachu - takich jak np. kosz czy obróbka komina. Weryfikacji dokonują doradcy techniczni Monier BRAAS. Po spełnieniu tych warunków dekarz otrzymuje Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu. Dokument ma ważność 2 lata - z możliwością przedłużenia na kolejne 3 po odbyciu kolejnego szkolenia technicznego z systemu dachowego Braas. Więcej informacji na portalu www.superdekarz.pl

Źródło i zdjęcie: Monier BRAAS
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: