Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ponad 350 przeszkolonych dekarzy przez Braas w 2013 roku

Ocena: 0
2475
Ponad 350 uczestników wzięło udział w organizowanych przez markę BRAAS szkoleniach dekarskich w 2013 r. Zajęcia, prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów, kierowane są do dekarzy oraz przedstawicieli firm handlowych.

Misją marki Braas jest nie tylko zapewnianie najwyższej jakości swoich produktów, ale również dbanie o to, by prace na dachu mogli wykonywać przeszkoleni specjaliści. Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić.  W ostatnim roku w szkoleniach organizowanych przez markę Braas, wzięło udział ponad 350 dekarzy!

Obecnie Monier Braas posiada w Polsce cztery ośrodki szkoleniowe położone w Gdańsku, Radomiu, Zakopanem i Opolu. To właśnie tam przeprowadzane są dwudniowe szkolenia teoretyczne i praktyczne dla różnych grup zawodowych, związanych z branżą dachową. Dekarze szkoleni są według siedmiu programów specjalistycznych.
  • Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas
  • Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów
  • Karpiówka Opal. Ocieplenia DivoDamm. Specyfika układania dachówek płaskich
  • Karpiówka Opal. Ocieplenia DivoDamm. Specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach
  • Karpiówka Opal na wolim oku
  • System solarny Braas - dobór i montaż części dachowej instalacji
  • System solarny Braas - dobór i montaż uzupełniających elementów systemu - podstawy hydrauliki
Rozwinięciem idei szkoleń Braas jest program Certyfikacji Dekarzy. Akcja ma na celu zmotywowanie fachowców do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji - wyodrębnienie spośród wykonawców godnych polecenia dekarzy. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu.

"Liczymy na to, że Certyfikacja Dekarzy pomoże wyodrębnić z rynku godnych zaufania fachowców. Chcemy aby certyfikat Braas stał się wizytówką wysokiej jakości oferowanych usług oraz gwarancją dobrze wykonanego dachu" - mówi Marek Podeszwa doradca techniczny Braas.

Dekarze, którzy otrzymają certyfikat, mogą dodatkowo liczyć na szczególne wsparcie marki Braas m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych. Dzięki temu każdy inwestor zyskuje pewność, że powierza dach sprawdzonemu specjaliście.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: