Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ogólnopolski Salon Dekarski

Ocena: 0
2547
21–22 listopada 2008 odbędzie się w Łodzi Ogólnopolski Salon Dekarski. Jest to impreza przede wszystkim dla wykonawców – przewidziane są warsztaty, ćwiczenia praktyczne oraz wykłady i seminaria prowadzone przez najlepszych specjalistów-praktyków w swoich dziedzinach.


Ogólnopolski Salon Dekarski to nie targi w powszechnym tego słowa znaczeniu. Nie chodzi tu bowiem o to, aby producenci mogli po prostu zaprezentować swoje wyroby. W zamyśle projekt ten ma być przedsięwzięciem „jak najbliżej praktyki”, czyli zajmować się przede wszystkim zagadnieniami wykonawczymi


Salon odbędzie się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21. Jest to największy tego typu obiekt w Łodzi. Hala Sportowa to wielofunkcyjny obiekt, w który corocznie odbywa się kilkadziesiąt imprez targowych, m.in. Targi Budownictwa Interbud. Obiekt dysponuje powierzchnią wystawienniczą o wielkości 3500 m2, jest wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną oraz konferencyjną. Wykłady mogą się jednocześnie odbywać w kilku salach wykładowych mogących pomieścić od 50 do 500 osób.


W hali znajduje się także restauracja, punkty gastronomiczne oraz szatnia. Obok zlokalizowane są parkingi,  dysponujące w sumie ponad 700 miejscami postojowymi.
Hala jest zlokalizowana jest w centrum Łodzi, w promieniu 2–3 km znajduje się większość łódzkiej bazy hotelowej (m.in. hotele Focus, Qubus, Światowid, Savoy, Mazowiecki, Ibis, Campanile) oraz puby i restauracje na ul. Piotrkowskiej, Galeria Łódzka oraz Manufaktura.


Miesięcznik DACHY jest patronem medialnym Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego.

Źródło: Dachy, nr 6 (102) 2008
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: