Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Największe w kraju spotkanie branży pokryć dachowych już w najbliższy weekend 14-15 stycznia w Targach Kielce!

Ocena: 5
3488

Druga edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zapowiada się naprawdę imponująco. Na zwiedzających czekać będą eksperci, pokazy rzemiosła i nowoczesny sprzęt światowych marek. Kobiety oraz dzieci i młodzież wejdą za darmo.

 

Światowe marki na wyciągnięcie ręki

Dach Forum to wydarzenie skierowane do fachowców, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, poznasz ofertę ponad 80 firm w tym: Blachotrapez, CB COROTOP, Blachy Pruszyński, ITW (USA), Jouanel (Francja), SVARCOVE (Czechy), PREFA (Austria), KrisMar, Dietrich i wielu innych marek. Jeśli poszukujesz nowoczesnych technologii i markowych narzędzi od najlepszych producentów na świecie, koniecznie zarezerwuj czas i odwiedź Targi Kielce. Podczas Dach Forum będziesz mógł przetestować narzędzia w optymalnych warunkach pod okiem fachowców.

Fun strefa Blachy Pruszyński

Ponad 500 m2 strefy relaksu i zabaw, dla uczestników oraz rodzin biorących udział w targach Dach Forum, przygotowała firma Blachy Pruszyński – Sponsor Złoty wydarzenia. Na najmłodszych czekać będzie strefa malucha z animatorami i malowaniem buziek. Nieco starsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach i skorzystać z przygotowanych dmuchańców. Dla tych, którzy zechcą przenieść się do świata wirtualnego przygotowano Game Zone, w której dostępne będą symulatory, komputery Atari, Arcade oraz gogle VR. Dach Forum to wydarzenie skierowane głównie do Panów, ale swoje miejsce znajdą także Panie, które pojawią się w Targach Kielce ze swoimi mężami i partnerami. Dla nich przygotowano Salon Piękności, a w nim pokazy pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków Mary Kay, konsultacje kosmetyczne i darmowe makijaże. Wejście na targi dla dzieci i młodzieży na podstawie legitymacji oraz kobiet jest BEZPŁATNE!

Finał konkursu DACH MASTERS i SPEED ROBEN MASTERS

Jeśli interesuje Cię rywalizacja na najwyższym poziomie i chcesz zobaczyć dekarzy, blacharzy i cieśli w akcji, koniecznie przyjedź na Dach Forum i z bliska przyglądaj się pasjonującej batalii. Dach Masters to trzy kategorie konkursowe, a w każdej pięciu zawodników toczących zacięty bój o nagrody ufundowane przez firmy Blachotrapez Sponsora Strategicznego oraz CB Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum i konkursu Dach Masters o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Speed Roben Masters to z kolei rywalizacja w układaniu dachówki na czas.

Pokazy rzemiosła i interesujące prelekcje

Targi Dach Forum to bardzo branżowe wydarzenie, dlatego jego ważną częścią są liczne pokazy sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej oraz fachowe prelekcje uznanych w branży autorytetów. Na scenie głównej przez dwa dni poruszane będą tematy dotyczące technik pracy, najczęstszych błędów popełnianych na dachach oraz fachowych pojęć. Wśród 18-stu prelegentów pojawią się m.in.: mgr inż. Krzysztof Patoka, inż. Dariusz Nowicki, Igor Pilutkiewicz, Adam Heryk, czy mgr inż. Przemysław Grzesiek. Nie zabraknie również praktycznych pokazów w wykonaniu przedstawicieli Akademii Ciesielstwa, metalManiaka, czy AntyFarmers.

Dach Forum – cała branża pod jednym dachem!

Do weekendowego wydarzenia pozostało coraz mniej czasu, ale nadal możecie zdobyć wejściówkę na największe spotkanie w branży. Jeśli twoja praca związana jest z dachami, chcesz spotkać się z kolegami po fachu, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem lub pokazać swojej rodzinie na czym polega Twój zawód – koniecznie zabierz żonę lub partnerkę wraz z dzieci i razem przyjedźcie na Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Bilety oraz pełny program wydarzenia znajdziesz na stronie targikielce.pl/dachforum

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: