Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Najwięksi gracze branży pokryć dachowych już w styczniu na Dach Forum w Targach Kielce!

Ocena: 5
4657

Od 12 do 13 stycznia przyszłego roku Targi Kielce po raz kolejny staną się gospodarzem najważniejszego w tej części Europy wydarzenia skupiającego producentów i wykonawców pokryć dachowych. W Dach Forum zaprezentują się wszyscy najwięksi gracze na rynku oraz duża grupa nowych wystawców z Polski i zagranicy. Nagrodą w jednym z konkursów będzie funkcjonalny Pick-up!

 

 

Targi Dach Forum na „piątkę”

– Każda kolejna edycja wydarzenia pokazuje, jak silna jest potrzeba jego organizacji. Dach Forum stało się miejscem wymiany doświadczeń specjalistów i wykonawców oraz areną prezentacji najnowszej oferty produktów – mówi managerka imprezy Monika Szydłowska. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju, przyciągającym ponad 5 tysięcy zwiedzających. – Styczniowa, trzecia edycja targów będzie jeszcze bardziej imponująca, a przestrzeń wystawiennicza zwiększy się z trzech do pięciu hal – zapowiada managerka. To sprawi, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu i rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w pracy na dachach.

Atrakcyjne nagrody w konkursach Dach Masters i Mistrz Dekarstwa

Kongres i Targi Dach Forum od pierwszej edycji są areną zmagań najlepszych w kraju dekarzy, blacharzy i cieśli. W przyszłorocznym wydarzeniu walka o atrakcyjne nagrody toczyć się będzie nie tylko w konkursie Dach Masters, ale również w finałowej batalii prestiżowego konkursu Mistrz Dekarstwa, organizowanego przez Sponsora Strategicznego targów Dach Forum, firmę Blachotrapez. Nagrodą główną będzie niezawodny Pick-up ISUZU D-Max, ale po raz pierwszy wyłonionych zostanie także szesnastu Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, do których trafią nagrody o łącznej wartości 160 000 zł!

Najwięksi producenci pokryć dachowych i branżowi eksperci w jednym miejscu!

Ważnym punktem styczniowego kongresu są wykłady fachowców i specjalistów od pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa na dachach, nowoczesnymi technologiami, technikami pracy oraz prawem budowlanym podzielą się największe branżowe autorytety. Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz pełną ofertę produktów i narzędzi zaprezentują z kolei najwięksi gracze na rynku: Blachotrapez, Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, czy Lift Polska. Pełna lista wystawców jest jednak dużo dłuższa i rośnie każdego dnia.

Strefa rzemiosła i całodzienne pokazy na stoiskach

Towarzysząca targom strefa rzemiosła, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży pokażą swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Jej gospodarzem będzie Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli. W akcji zaprezentują się m.in. ekipy: MetalManiaka, Antyfarmers, Macieja Dekarza oraz Akademia Ciesielstwa, która jest współorganizatorem wydarzenia. Praktyczne pokazy odbywające się na wielu stoiskach to znak rozpoznawczy targów Dach Forum.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Do końca października bilety w promocyjnej cenie! Panie i dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: